To żyje!

Po długim okresie ciszy, czas znów ożywić trupa, ale pod delikatnie zmienioną formą. Jako że sprzętu w kolejce czeka dużo, a tradycyjne suche opisy bywają męczące, zaczynam coś, co nazwałem „rzut uchem”.
Będą się tu pojawiały teksty lżejszego kalibru, często krótsze, bardziej skierowane do osób nie zainteresowanych lokalizacją źródeł pozornych na trzecim planie, ani poezją eskapistycznych sopranów, przywodzących na myśl anioła głos. Na pewno będzie mocno subiektywnie, może wciągnę tu pierwsze wrażenia na szybko itp.

Jak zapewne większość wie, od dłuższego czasu moje recenzje pojawiają się na Kropka.Audio. Dlaczego więc tu coś będzie się działo? Po pierwsze, część sprzętów będzie się dublowała, tak jak dzisiejsze 1More H1707, które zostały już opisane przez Macieja, więc nie ma sensu dublować materiału. Po drugie, czasami nie mam oparcia w sprzęcie tej samej klasy co testowany model, więc nie jestem w stanie odnieść się do konkurencji, co sprowadza recenzje do opisu wrażeń. Po trzecie, forma tekstów niekoniecznie będzie właściwa na Kropkę. Po czwarte, owa forma będzie taka a nie inna, bo czasami trzeba złapać dystans, by nie stracić zapału 🙂

Czy uda się utrzymać zaplanowaną serię przy życiu? Zobaczymy 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s