Cztery Litery

Czyli słów kilka o na prawdę dobrej muzyce, „Cztery Litery”:

A. W natłoku zachwytów na polskim DIY audio, czas przedstawić, projekt, zespół który swą ambicją, muzykalnością, feelingiem zaczyna wróżyć bardzo dobrze.

B. Wokal, oj to jest wokal, damski, aksamitny, piękna barwa z „tak” ciekawą manierą

C. Muzyka która w pełni dopieszcza, uzupełnia  wokal, profesjonalna, ciekawa, smaczna, barwna, dobrze zestrojona-zespolona z wokalizą

D. JD, już wspominał a Ja obserwuje od samego początku i wiem że nie ominę tego wydawnictwa i chyba nadszedł czas aby zmotywować Artystów do pełnej mobilizacji i wydania płyty, dawno nie słyszałem w tak ciekawym klimacie muzyki!

https://www.youtube.com/channel/UCcql__BqkzqKs3F8d6n-QgQ

Link do strony facebookowej.

https://www.facebook.com/czterylitery.fanpage

Reklamy

5 Comments

  1. Janusz wiesz co jest fajne? Ano Panie od pewnego nowe wydawnictwa, te sygnowane przez młodych artystów wydają płyty na bardzo wysokim poziomie artystyczny i technicznym, nie mowy o partactwie czy przypadkowości to są spójne, dopracowane tytuły, dla mnie takie „robienie” muzyki czy to co prezentuje Michał Milczarek Trio to dobry poziomo światowy, byłem ostatnio na koncercie 35- cio lecia Perfectu i konkluzja jest tylko jedna: że dzięki takim wykonawcą (dodam do tego Hoodoo Band, Clock Machine), Panowie z Perfectu mogą spokojnie iść na emeryturę, muzyka w tym kraju nie umrze i tym bardziej nie zejdzie na psy! Te zespoły otwierają nową erę!

    Polubienie

  2. Marek, zmiana pokoleniowa jest i była naturalnym zjawiskiem. Pozostaje się cieszyć tylko, że są godni następcy Dinozaurów.
    Młoda krew wniesie nowe pomysły, brzmienie, itp. 😀

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s