Co testujemy w lutym

W  nadchodzącym miesiącu najbardziej zapracowaną osobą będzie nasz kolega Inszy. Grzegorz będzie testował MEElectronics M9 Classic, MEElectronics A151P oraz BRAINWAVZ S0.

61TzyWTAKiL._SL1500_InTheBox1s0_0

Nasz Boss, czyli rzeźnik Manu rozprawi się z FiiO E11K Kilimanjaro 2, o ile przeżyje zimowo-wiosenne przeziębienie. Szybkiego powrotu do zdrowia życzę.

Fiio

Ja opiszę w tym miesiącu nową odsłonę wzmacniacza już tutaj testowanego, czyli zmodyfikowanego ZENka o symbolu UNO produkcji Cefi_ego i dostarczonego przez Perula.

ZENek

Za dostarczony sprzęt do testów Muzostajnia dziękuje sklepom:

logo heven

oraz Perulowi.

Reklamy

3 Comments

  1. Cieszę się na to Kilimandżaro, u Maciuxa czytałem, ze schładza, moj nano ociepla, a ja niekoniecznie zawsze chcę ciepło, więc jakby sie okazało, ze mi z moimi słuchawkami dobrze gra, to why not keep it, it’ cheep isn’t it? A więc zaliczy cała moja kolekcję z mini jackami, kilka par mam… 🙂 mam zbiegiem okoliczności dwie taczki, to jak znalazł do dwoch kanapek na nastrój zimny i ciepły 😉 bez przepinania 😀

    Polubienie

    1. Jedna ma 32 GB, a druga 16 GB. Wieksza jest bardziej chimeryczna , raz gra 9 godzin podpięta pod Ican nano, raz 4, nie wiedzieć czemu…. Wtedy biegam po drugą, co to prawie ładowania nie potrzebuje, choć mniej jest , materiałem muzycznym obciążona z racji pojemności. Także wolnego miejsca mam trochę jeszcze, kilkanaście albumików we FLAC wejdzie. Przebiegi puste też się zdarzają, bo nie zawsze biegam z taczką, służy mi raczej do sprzątania i do zasypiania i do siesty ew. poobiedniej. Ta z gorszą bateryjką a wiekszą pojemnością także robi mi za źródło w stacjonarce słuchawkowej na parterze – ona streamuje FLACI offline do Apple TV, skąd optykiem taishan je otrzymuje zasilany po Mikolajowemu, a dalej Mikroforum 608, także jej obciążenie w sensie doniosłości spełnianej roli jest nie do przecenienia 😀

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s