Młoda Malta

Young Malta- nasza wielka pięciodniowa przygoda. Od niedzieli do czwartku. Od 9.00 rano do 22.00 wieczorem. Warsztaty, warsztaty, próby, próby i wieczorne przedstawienia. Wkoło słychać różne języki: hiszpański, niemiecki, ukraiński, angielski, polski. Uczymy się projektowania scenografii, didżejownia, ruchu scenicznego i porozumiewania się nawet bez słów. Atmosfera otwartości i radości jest wszechobecna. Pani Grażyna (Grażyna Wydrowska- aktorka i reżyser) szaleje i zaraża energią wszystkich. Każdego wieczoru wszyscy są zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. Każdego dnia powstaje kolejny fragment wspólnego przedstawienia finałowego. Nawiązują się przyjaźnie. Najtrudniejszy dla nas jest czwarty dzień, bo to nas będą wszyscy oglądać, a jury oceniać i omawiać to,co udało nam się przygotować.

Na szczęście nasza publiczność nie zawodzi. Oceny jury i pozostałych widzów są ( bez fałszywej skromności możemy powiedzieć) dla nas BARDZO miłe. Pięć dni mija zaskakująco szybko. Jeszcze tylko wspólna dyskoteka, niezapomniany smak lodów karmelowych i już po tegorocznym spotkaniu na Young Malta Festiwal w Poznaniu. Takich przeżyć i wspomnień życzymy każdemu.
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim widzom, którzy przybyli w dniu 18.06.2014 r. do Poznania, aby w Auli Artis obejrzeć nasze przedstawienie. Wasza obecność sprawiła, że trema z paraliżującej nasz zespół zmieniła się w mobilizujacą.

22 Comments

  1. Nie mogłem się doczekać. W wakacje tak mi się nudziło, że wpadłem na pomysł „załogi muzostajni” 😀 żeby mieć co ciekawego do roboty 😀

   Polubienie

   1. Chłopaki…tyle energii w Was…a ja tu po pierwszym dniu w „szkole” padam ze zmęczenia i jeszcze montaż filmiku …a czas
    po wakacjach gna i ulatuje z deszczem – pozdrawiam 🙂

    Polubienie

 1. Wiem coś o tym zmęczeniu szkołą, maja druga połówka pracuje w szkolnictwie. Już od kilku godzin jest w objęciach Morfeusza.
  A jaki stres wczoraj przeżywała.

  Polubienie

 2. 25 julio, 2007Anónimologan629 hemos realizado algunos cambios en el sistema de actualización de Webupdate. Abre ANT, actualizate a la última versión y prueba de nuevo a actualizar el sistema de apertura de puertos mediante el botón Webupdate.  

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s