Young Malta- nasza wielka pięciodniowa przygoda. Od niedzieli do czwartku. Od 9.00 rano do 22.00 wieczorem. Warsztaty, warsztaty, próby, próby i wieczorne przedstawienia. Wkoło słychać różne języki: hiszpański, niemiecki, ukraiński, angielski, polski. Uczymy się projektowania scenografii, didżejownia, ruchu scenicznego i porozumiewania się nawet bez słów. Atmosfera otwartości i radości jest wszechobecna. Pani Grażyna (Grażyna Wydrowska- aktorka i reżyser) szaleje i zaraża energią wszystkich. Każdego wieczoru wszyscy są zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. Każdego dnia powstaje kolejny fragment wspólnego przedstawienia finałowego. Nawiązują się przyjaźnie. Najtrudniejszy dla nas jest czwarty dzień, bo to nas będą wszyscy oglądać, a jury oceniać i omawiać to,co udało nam się przygotować.

Na szczęście nasza publiczność nie zawodzi. Oceny jury i pozostałych widzów są ( bez fałszywej skromności możemy powiedzieć) dla nas BARDZO miłe. Pięć dni mija zaskakująco szybko. Jeszcze tylko wspólna dyskoteka, niezapomniany smak lodów karmelowych i już po tegorocznym spotkaniu na Young Malta Festiwal w Poznaniu. Takich przeżyć i wspomnień życzymy każdemu.
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim widzom, którzy przybyli w dniu 18.06.2014 r. do Poznania, aby w Auli Artis obejrzeć nasze przedstawienie. Wasza obecność sprawiła, że trema z paraliżującej nasz zespół zmieniła się w mobilizujacą.

Reklamy