Kontakt

Szanowni czytelnicy, chciałem oznajmić Wam, że swobodnie możecie się z nami kontaktować pod tym adresem:

muzostajnia@gmail.com

W imieniu całej ekipy Muzo zachęcam Was do pisania w komentarzach, ale również na nasz adres, czekamy na Wasze propozycje, sugestie i uwagi, to Wy stanowicie nasz napęd, więc możecie też kreować MuzoStajnię.czarne

Zachęcam też wszystkich rodzimych producentów sprzętu audio, tych małych, ale też tych dużych, obojętnie jak długo jesteście na rynku i jaka jest wasza pozycja oferujemy Wam nasze recenzje!

Recenzje wykonane przez różnorodną ekipę, która jednak profesjonalnie podchodzi do każdego sprzętu. Gwarantujemy Wam, że wachlarz osobowości, a co za tym idzie preferencji dźwiękowych jest w MuzoStajni bardzo szeroki. U nas znajdziecie prawdę !!! Jest nas wielu, mamy różne tory, różny bagaż audio doświadczeń. Nie ma takiego sprzętu, do którego recenzji nie znalazłby się u nas ekspert (a prawdopodobnie kilku 😀 )
Nadto rodzimym – wszystkim chętnym ale w szczególności mało jeszcze znanym – producentom audio oferujemy oryginalną nowość specialite de la MaisonRecenzje Załogi Muzostajni.

muzostajniaTo co powyższe – w dziedzinie Audio – dotyczy także dziedziny twórczości muzycznej.

Chętnie powitamy zatem polskich Twórców Muzyki, czy to na na pokładzie MuzoStajni jako współpracowników, czy też zaoferujemy Recenzje Załogi Muzostajni ich twórczości, wedle ich uznania i zapotrzebowania. 🙂

Wasza
Ekipa MuzoStajni

muzostajnia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s