Objazdem po kraju wpadł też do mnie Citrone Combo, czyli lampowy DAC na lampach 6N1P-EW z wbudowanym wzmacniaczem słuchawkowy również na lampach 6N1P-EW i transformatorze na wyjściu.

Cytrynkę w wersji combo testowałem tylko jako DAC , wbudowanego wzmacniacza się odpuściłem dlatego że nie mam odpowiednich słuchawek, wyjście słuchawkowe ma 50Ohm, chwilę tylko Superluxy dostąpiły tej godności celem sprawdzenia czy wszystko jest ok.——jest cholernie ok. dźwiękowo ale z pewnością wysoko ohmowe słuchawki pokażą w 100% możliwości Combo!

Combo katowałem tydzień i co z tego mogę przenieś na formę tekstową, mianowicie po pierwsze skład zewnętrzny :

  Combo waży coś przeszło 7kg, boki wykonane są z drewna, bardzo dobrze obrobionego o fajnej fakturze a reszta osłon z blachy pokrytej czarnym kolorem, wszystko jest bardzo dobrze spasowane, gniazda lamp zamontowane na górnej płycie w sposób bardzo stabilny, wszystko tu jest dopracowane z najwyższą starannością, nawet maskownice wentylacji mają swój urok, jedynie zmieniłbym przełącznik zasilania, troszkę stylistycznie nie pasuje do całości, globalnie nie ma co marudzić!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Po drugie skład wewnętrzny czyli dźwięk:

      Oooołłł jesssss, nie wiem co tam Pan Konstruktor pomaglował w środku ale dźwięk jaki wydobywa się z tego dac-a jest przedni, równy, brak tu jakiś przesterowań, brzdękań i innych takich które w opinii dość szerokiego grona słuchaczy charakteryzuje lampy, wręcz przeciwnie jest czysto z wyśmienitą kontrolą każdego pasma, dźwięk od samego początku podany jest nam w sposób angażujący, wciągający, bardzo przyjazny dla ucha z wyśmienitą stereofonią, dużą ilością szczegółów, powietrza, przednią dynamiką, koszernie i smakowicie. Tomek (konstruktor) bez pardonu wycisnął z tego urządzenia wszystkie zalety lamp, to urządzenie to esencja techniki lampowej w dodatku poprzez zmianę lampy dostajemy ogromne możliwości dopasowania dźwięku do naszych preferencji. Cóż więcej pisać tego cza słuchać!!!

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Koniec jak zawsze będzie taki jak fifaczki lubią najbardziej czyli muzycznie, też o combo…….

”w niemym tańcu w pół uśpieni, zasłuchani, zapatrzeni i zastygli w pół uśmiechu” …………………….

takie jest nasze Combo!

Reklamy